Leto se je hitro obrnilo in nas z veselim decembrom obdarilo. Mesec december je bil v naši enoti namenjen bližajočim praznikom, ob katerih smo otrokom želeli približati čarobnost meseca. Novoletne jelke so se zasvetile v lučkah in različnih okraskih, ki so jih izdelali otroci svojimi spretnimi ročicami.  Z izdelki smo pripravili tudi praznični sejem v našem večnamenskem prostoru. Vsaka igralnica je zažarela na svoj način. Iz njih se je slišalo praznično petje otrok, zvoki različnih instrumentov, pa tudi zadišalo je po okusnih piškotih. Cel december so nas obiskovali razni škratje ter nam puščali pisma ali pa so samo na skrivaj kukali skozi naša okna ali neslišno odpirali vrata. Pozdravila nas je tudi Snežna žena z zanimivo zgodbo in nam nasula veliko snega. Tako so se slišali vzkliki veselja pri igri na snegu, po zraku pa so letele snežne kepe. Zadnje decemberske dni nas je za hip obiskal tudi dedek Mraz.

Zapisala: Tanja Paravinja

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)