December je pred vrati, čaroben mesec, čas praznikov, čas obdarovanj in čas, ki ga, če se le da, preživimo s tistimi, ki jih imamo najraje. Zagotovo se ga najbolj veselijo otroci, ki polni pričakovanj svoje želje pišejo Miklavžu, Božičku ali dedku Mrazu. A žal je vse preveč otrok, katerih želje ne bodo uslišane, in njihovih staršev, ki jim prazniki predstavljajo bolečino ter žalosten opomin na vse, česar jim ne morejo dati. Da bi bili prazniki čarobni za vse otroke smo se v Vrtcu Kurirček Logatec, enota Tičnica, odločili, da sodelujemo v projektu BOŽIČEK ZA EN DAN. V akciji smo si izbrali in obdarili 10 otrok. Vseh 10 paketov je bilo zapolnjenih do zadnjega kotička. Izpostaviti moramo, da so starši v enem tednu prinesli zares veliko daril, zato smo pripravili še dodatne pakete, s katerimi bomo razveselili še kopico otrok.

SO POTI, KI VODIJO V NOVE KRAJE.

SO POTI, NA KATERIH SE MARSIKAJ DOŽIVI.

SO POTI, KI VODIJO V NOVA SPOZNANJA

IN SO POTI, KI VODIJO V SRCA LJUDI.

HVALA vsem, ki ste pomagali priti drobni sreči v srca obdarovanih otrok!

Vzgojiteljici: Ingrid in Marina

(Skupno 127 obiskov, današnjih obiskov 1)