Že peto leto želimo v enoti Centralni vrtec čarobnost praznikov prinesti v srca otrok in starostnikov v okviru akcije “Božiček za en dan.” V letošnjem letu smo obdarili kar 18 socialno ogroženih starostnikov.

Starši, otroci in zaposleni v našem vrtcu so se na akcijo ponovno odzvali nad pričakovanji. Vsi paketi so bili zapolnjeni do zadnjega kotička. Ostalo je nekaj sladkarij in kave, zato smo se odločili, da z njimi razveselimo tudi starostnike v obeh domovih za starejše občane Logatec. Tudi tam so nekateri starostniki, ki so brez svojcev in menimo, da jim bo takšna pozornost veliko pomenila in narisala nasmeh na obraz.

Vsi skupaj smo znova dokazali, da trenutne razmere, kljub številnim oviram, niso okrnile sočutja do sočloveka. Hvala vsakemu posebej za svoj prispevek k mozaiku, ki ga skupaj oblikujemo že 5 let.

Zapisala: Maja Kljajić.

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)